معرفی انواع گهواره

by گهواره in آگوست 18, 2019

معرفی انواع گهواره

خرید گهواره در سیسمونی یکی از ملزماتی است که برای مادر و فرزند واجب است. خواباندن بچه در گهواره هم به خواب راحت کودک کمک می کند و هم کودک از خطرات احتمالی روی زمین خوابیدن در امان می ماند.

گهواره که یکی از وسایل کاربردی در سیسمونی است در طرح ها و جنس های متفاوتی تولید می شود. نوزاد در طول شبانه روز حدودا 20 ساعت می خوابد و در ماه های اولیه زندگی خود به جایگاهی نرم و کوچک و با امنیت نیاز دارد. در ادامه این مطلب با انواع گهواره آشنا می شوید.

همچنین بخوانید: معرفی انواع وسایل تزیینات + عکس

انواع گهواره

گهواره استاندارد نوزاد

گهواره استاندارد نوزاد از ازان ترین نوع گهواره موجود در بازار است که ساخت ساز ساده ای دارد و برای قابل استفاده طولانی مدت می باشد. این نوع گهواره به راحتی جا به جا نمیشود.

گهواره قابل تبدیل به تخت

گهواره قابل تبدیل گزینه مناسبی برای استفاده طولانی مدت با هزینه‌ای مناسب است که ساختار مقاوم و پایداری دارد. این نوع گهواره گران‌تر از سایر گهواره‌های کودک است.

گهواره متحرک

گهواره متحرک برای خانه‌هایی با فضای محدود مناسب است که امکان همراه بودن با نوزاد در تمام روز و در کلیه نقاط منزل را به مادر می دهد. طرح های گهواره متحرک نسبت به دیگر گهواره‌ها محدود است .

معرفی انواع گهواره

معرفی انواع گهواره

گهواره مسافرتی

گهواره مسافرتی به راحتی در کیفی بسته بندی می شود و فضای کمی اشغال می‌ کند. اگر قصد دارید با نوزاد خود به مسافرت یا تعطیلات بروید، این گهواره بسیار مناسب است. گهواره مسافرتی بسیار سبک است و به راحتی میتوانید آن را سرهم کنید.

گهواره چند منظوره

با خرید گهواره چند منظوره دیگر نیازی به خرید وسایل اضافی ندارید اما برای کوچک کردن اندازه این گهواره ویژگی‌های کاربردی آن ممکن است حذف شود.

همچنین بخوانید: معرفی انواع کادو و هدیه که میتوان خرید + عکس

گهواره گرد

گهواره های  گرد با طراحی متفاوت و جذاب طرفداران زیادی دارد و در بازار بسیار خوش فر وش است. این گهواره ها دارای سایبان هستند. اما از معایب این گهواره ها این است که مدت زمان کوتاهی برای نوزاد قابل استفاده است و قیمت بالایی نیز دارد.

گهواره اکو

گهواره اکو از مواد سازگار با محیط زیست ساخته شده است. به دلیل عدم وجود مواد شیمیایی و ترکیبات آلی در ساختار آنها، کاملا برای نوزادان ایمن هستند. چوب این گهواره از منابع تجدید پذیر مانند مزارع جنگلی پایدار تهیه می‌ شود.

اگر شما نیز در تولید و فروش گهواره نوزاد فعالیت دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا نحوه فعالیت شما را در این سایت اضافه کنیم

تماس با ما جهت اضافه شدن در سایت

 

همچنین اگر‌ در تخصص دیگری فعالیت دارید ما برای دیگر تخصصات و موضوعات هم سایت داریم که‌ میتوانیم شما را در دیگر سایت ها قرار دهیم با ما‌ تماس بگیرید.

 

تماس با ما

Leave a Reply